| lLuna a întrebat:

Ofer spre adoptie in Brasov, o femela metis norvegiana de padure, in varsta de 7 luni.Se cauta stapan responsabil si iubitor, care sa castreze pisicuta si sa nu o lase afara, unde sunt tot felul de pericole.

7 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Mai intrebarisiraspunsuri, pentru. cultura ta generala multi posteaza astfel de anunturi. Lasa sa gaseasca pisicuta stapani iubitori.
lLuna, poti pune pe www.tocmai.ro in localitatea ta sau pe www.e-pets.ro;)... Mult noroc

| intrebarisiraspunsuri a răspuns:

Buna...pentru cultura ta generala aici este un site unde afli raspunsuri la niste intrebari nu pentru ati face reclama.du te si fa-ti reclama pe ate siteuri ca aici nu primesti niciun raspuns.

| lLuna explică (pentru intrebarisiraspunsuri):

Draga.intrebarisiraspunsuri,
In primul rand nu este reclama ceea ce fac eu; si tu,in loc sa pierzi timpul cu postari ce nu-si au rostul,ia fa mai bine un check in DEX si afla ce sens are cuvantul respectiv("reclama"),si mai revizuieste-ti si cunostintele de gramatica,in loc sa imi dai mie lectii.
Daca tot nu este obiectul tau de interes, ceea ce am scris eu, te rog frumos sa nu mai faci postari inutile.Deocamdata incerc sa lupt pentru niste biete fiinte, nu caut sa ma cert cu nimeni.

| intrebarisiraspunsuri a răspuns (pentru lLuna):

Salut'nu caut sa ma cert cu tine.stiu si eu ce inseamna reclama si nu face pe interesantu "ca sa caut in dex" doar iti spun sa nu ti mai faci publicitate. Foarte frumos ca incerci sa ajuti animalele dar pentru asta exista site uri specializate. Bafta in continuare si sa stii ca nu vreau sa ma cert cu tine.Bafta sper sa gasesti un doritor pentru adoptie.

| lLuna explică (pentru intrebarisiraspunsuri):

Publicitatea se face in scop COMERCIAL! Eu nu vand nimic aici si nici nu imi fac MIE reclama.Te rog nu mai face postari inutile.Mersi mult.

| intrebarisiraspunsuri a răspuns (pentru lLuna):

Ok,am crezut ca este de vanzare cum fac majoritatea... Scz

| Helios a răspuns:

Ma intereseaza pisicuta, ai putea sa imi trimiti cateva poze pe vladonastick @ yahoo. com? Si zi-mi te rog care din parinti a fost norvegiana de padure, daca acela era pur si cateva caractere specifice daca le are pisicuta(par intre degete, par in varful urechilor, strat dublu de blana si picioarele din fata mai scurte). Astept raspuns.