| IrinaMihaela15 a întrebat:

Știe cineva un pet shop în București sau un magazin online de unde pot cumpăra un sobolan ca animal de companie? Am încercat să caut dar găsesc numai congelati, ca hrană pentru șerpi. Și nu, nu vreau să caut în canale

6 răspunsuri:
| TheSeventhSin a răspuns:

Ce om normal vrea un sobolan ca animal de companie rolling on the floor
Iti arat eu un loc unde gasesti gratis happy

| IrinaMihaela15 explică (pentru TheSeventhSin):

Ehh, uite că eu vreau. Si nu vreau unul purtator de boli de pe strada laughing. De oamenii ce detin ca animale de companie meduze ce mai spui?

| TheSeventhSin a răspuns (pentru IrinaMihaela15):

Daca e pe vorba de asa, Nelson Mondialu' are o vevertia deci, da rolling on the floor
Bafta cu sobolanul, dar oare trebuie vaccinat si chestii? Banuiesc ca da, dar nu am nevoie de raspuns happy

Răspuns utilizator avertizat
| Pickle-Pants_Squeezy_1992 a răspuns:

Salut, ai gasit sobolani? Daca da ma ajuti si pe mine? Si eu as dori sobolani ca animale de companie si nu gasesc!