| iiBeiibiiy a întrebat:

:* Am 2 pui de pisica pe care ii a abandonat mama lor. Au cred ca 3 zile sau mai mult. Astazi o alta pisica a carui pisici au murit i.a adoptat. Dar ea nu a mai alaptat de cateva zile sau chiar 1 saptamana cel mult. credeti ca mai are de unde sa le dea sa manance sau nu?

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Nu cred.
Singura solutie e sa ii invete cineva sa bea lapte.

| iiBeiibiiy explică (pentru Liiiax99):

Dar ei sug la tata chiar daca nu are lapte. E posibil?

| Liiiax99 a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

Nu.

| iiBeiibiiy explică (pentru Liiiax99):

Si-atunci de ce mai sug? :o

| Liiiax99 a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

Sunt mici, nu isi dau seama ce fac. Ei cred ca sug fiindca simt... ţaţele(scuze) tatalui si li se pare gustul de parca ar fi lapte.

| iiBeiibiiy explică (pentru Liiiax99):

Ms mult :*

| Liiiax99 a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

Cu placere.

7 răspunsuri:
| AlleSiAtat a răspuns:

E foarte putin probabil... Va trebui sa le dai lapte cu biberonul.winking