| chowchow12 a întrebat:

Am o mica intrebare. Acum un an am avut un iepuras de casa rasa Cap-de-leu iar mama a facut o alergie la ochi. Acum nu stiu prea sigur daca de la iepuras in mod special sau din cauza la alt ceva. In orice caz peste o luna vreau sa imi iau o chinchilla si ma itrebam daca se poate face alergie si de la ea sau doar de la iepuras in mod special.

1 răspuns:
| Asorei_Remus_2000 a răspuns:

Și eu am avut unul. Acum nu neapărat de la iepure, însă depinde... Ori mama ta are alergie la iepuri ori era bolnav. Sau dacă nu este niciuna din cele spuse înseamnă că mama ta a avut o alergie la altceva și de aceea s-a întâmplat asta.