| DeNyXy a întrebat:

am o nimfa,azi am cumparat-o,cand incerc sa o ating ma musca, se zbate, ce sa fac?
Va rog nu intepeti cu comentarii jignitoare.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

E speriată dacă abia azi ai luat-o.Las-o în pace câteva zile. Vorbeşte cu ea, dă-i drumul prin casă şi te va lăsa să o atingi în timp.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Da-i drumul prin casa ca sa poti face temple run. Daca te prinde te muscasmug Daca nu te prinde s-a obisnuit cu tine. Logic ca trebuie sa o lasi cateva zile in pace sa se obisnuiasca cu noua casa.

| Necunoscuta31 a răspuns:

E speriata. Lasa-o intr-o camera singura putin sa isi revina, sa se obisnuiasca cu locul.winking