| MaryaBăă a întrebat:

Am si eu o mica problema...am facut baie unui porcusor de guineea foarte micut si i-am udat si capul.ce se poate intampla? De abia l-am luat dar se scarpina intruna deci..am hotarat sa-l spal big grin

Fundita

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Am avut şi eu un porcuşor de Guineea timp de şase ani dar a murit de bătrâneţe sărăcuţul.
Stai liniştită, nu va păţi nimic.
Şi eu obişnuiam să-i fac băiţă şi eram chiar foarte fericit.
Spală-l cam o dată la două luni şi ai grijă să nu îi dai apă în ureche.
Pa-pa.

1 răspuns: