| Prince_Amir_1995 a întrebat:

Buna TPU am si eu un ciobanesc carpatin cu copoi ardelenesc in varsta de aproape 3 luni si s-a stricat la stomac si are diaree si mai vomita rar, stie cineva ce pot sa ii dau sa ii treaca?

Răspuns Câştigător
| alexutzabc a răspuns:

furazolidon de copii e bun

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Orez fiert pentru scaun, dar de ce vomita?

| Spaz472 a răspuns:

Repede la Doctor posibil sa aiba parvoviroza cumpara'i Stagloban si da'i ca nu e de joaca e o boala des intalnita la ciobanestii carpatini deci du-l repede la veterinar!

| Prince_Amir_1995 explică (pentru Spaz472):

Nu are parvoviroza ca nu are scaun cu sange si este vaccinat. happy

| Spaz472 a răspuns (pentru Prince_Amir_1995):

O sa iti dau un thread, nu conteaza daca e vaccinat sunt multi caini vaccinati care fac parvoviroza:) nu toate tratamentele is fac efectul asa cum trebuie. http://www.ciobanescgerman.net/forum/index.php?topic=923.0,