| Lidia02 a întrebat:

Am un acavariu in care am si doi scalari si acum cateva ore am vazut multe puncte ale pe filtru ...ma intreb. s-ar putea sa fi depus oua.Vad ca tot merg acolo si le mananca si nu lasa niciun peste sa se apropie de l; ocul acela.ar putea sa fii depus oua? si daca da, ce trebuie sa fac?! Funda:*

Răspuns Câştigător
| dora321 a răspuns:

Da sunt icrele scalarilor. Separa filtrul, uta-l in alt recipient, dar fara sa-l scoti din apa. Il poti muta intr-un acvariu mai mic, plin cu apa din acvariul mare, neaparat!

| dora321 a răspuns (pentru dora321):

Muta-l* (imi cer scuze)

1 răspuns: