| lovelolipop a întrebat:

Am un motanel de 1 an si o luna pe care il tin in casa, dar il las si pe afara vreo 2-3 ore pe zi.Nu i-am facut pana cum niciun vaccin dar i-am luat pastile de deparazitare interna si fiole pentru deparazitare externa, vitamine. Credeti ca daca nu are niciun vaccin poate pati ceva? Cu ce il ajuta acestea?

Răspuns Câştigător
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Nu stai linistita,nu va pati nimic, vaccinul ii intareste sistemul imunitar, pastilele il protejeaza impotriva daunatorilor interni si externi dupa cum ai spus si tuwinking, parerea mea este ca ai facut o alegere mai buna cu pastilele, FUNDA?

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Patesc ei si cu vaccin si fara vaccin. Deci nu prea conteaza, nici eu nu am vaccinat pisicile, le-am dat pastile de deparazitare si atat.