| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, am un pui de bichon frise în vârstă de 6 săptămâni, câinele îl am de 4 zile și a fost vaccinat acum 5 zile (cu o zi înainte sa îl iau) și pe 25 mai (peste 5 zile) mă duc cu el la următorul vaccin, asa și cățelul meu este jucăuș și vioi, doarme mult (e normal pentru ca e pui mic) și nu prea mănâncă, ultima masa a avut-o azi dimineață la ora 5 cam asa și de atunci nu a mai mâncat nimic, I-am pus în castronel 2 feluri de mâncare care îi plac și nu mănâncă, apa mai bea, ar trebui sa imi fac griji?

1 răspuns:
| Helpmeforfree a răspuns:

Eu ti-am spus aia ca e normal sa doarma fiind ca e mic happy

Pai uite ce poti face:
Ii putin iaurt(de pilda cremoso simplu)amestecat cu boabe(dar putin iaurt)si o sa vezi ca le papa.

Putina papica gatita,
O recompensa din comert.

Carnita, etc.

Ii poti da din mana ta, poate asa papa happy il iei in bratuca, si ii fai papica happy