| mihaela909 a întrebat:

are cineva un motanel de rasa british shorthair blue? As dori sa adopt unul, si va rog nu imi dati site-uri vreau sa stiu daca aveti voi.Multumesc!
P.S: sunt din Iasi.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Ai idee cat costa un pui din aceasta rasa? minim 200e, dar cu pedigree(adica 100% pur) si tu vrei sa-ti dea cineva pe gratis...

| Horiaionut13 a răspuns:

Daca vrei cu adevărat o pisica British Shorthair...pura...care sa nu ti se îmbolnăvească...îți zic sincer sa nu iei de pe Anunțurile De Pe Net! aveai oameni sunt comercianți care fac bani din împerecherea pisicilor nestereleziate...si eu era sa fac greșeala asta...dar mi-am dat seama la timp ca e ceva in neregula...cel mai recomandat este sa iei de la o felisa cerificate...ex:Mie o sa imi vina pisicuta(tot British Shorthair)...in câteva saptamani...prețul nu este de 300€! ...ci se învârte la 500 €...dar sunt oameni care sunt predispuși sa dea pisicuțe pe gratis...

| EuEma a răspuns (pentru Horiaionut13):

Hei! Îmi poți spune de la ce canisa îți cumperi pisoiul? Cumva de la Candice?

| EuEma a răspuns (pentru Horiaionut13):

Costa cam 1200 de lei. Doar nu o sa îți va da o pisica cu pedigree pe gratis!?!