| kary5445 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot ovea incredere in oamani care dau gratis niste catei de rasa pura(cum ar fi bichon, pomeranian). Si sunt din nu stiu ce parti a lumii. Va rog ajutati-ma. Pot avea incredere?

Răspuns Câştigător
| Brookee a răspuns:

Mai bine nu. Adica de ce ti-ar oferi cineva cainii pe gratis, mai ales ca sunt si de rasa pura care sunt foarte scumpi. Finul meu are un yorkshire si a dat 800 de euro pe ea. Bichoni sunt cam la fel. De ce ti i-ar da pe gratis, si mai ales nici nu ai informatii despre provenienta cainilor. E ceva putred la miscol nu crezi?
doar gandeste-te la cate cazuri au fost pacaliti oameni crezand ca lii se ofera ceva pe gratis si au ajung sa fie la puscarie sau omorati, si nu zic ca asta ti s-ar intampla si tielaughing dar e prea frumos ca sa fie adevarat corect. Totul in lumea asta se plateste

3 răspunsuri:
| Shuka a răspuns:

Daca iti cer date personale.nu prea cred

| Deeutza2012 a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat la fel dar nu am facut greseala asta iti spune ca ti-l da pe gratis si ca platesti doar taxa de avion dar nu crede asa ceva am primit cica e-mail de la commpania cu care urma sa vina catelul meu si am descoperit ca aceea agentie nu exista asa ca sfatul meu spune-i nu

| qwerty21 a răspuns:

Pai depinde.
daca zic ca nu e din tara, da-i pace, te complici prea multhappy