| Kosys a întrebat:

azi am gasit un pisoias abandonat in ploaie (pui) si l-am,, adoptat". L-am hranit si spalat acum sta linistit in culcusul pe care i l-am facut doar ca da in continuu din cap si pare cam ciudat. E normal?

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

E de la sperietura insa poate fi si din cauza ca a a stat in frig, hipotermia actioneaza si la animale... tine-l la caldura si hraneste-l regulat!

8 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Poti sa il mangai incet pe cap, poate ii este frica inca, arata-i ca, impreuna cu tine, e in siguranta.

| Matt24 a răspuns:

Faorte frumos din partea ta, sa ai grija de el. Poate inca ii este frica sau este speriat.Lasa-l cateva zile sa se obisnuiasca cu noua casa. Daca face tot asa, poate are vreo afectiune si ar fi bine sa-l consulte un medic veterinar.

| Iulian03 a răspuns:

Da,sa ai grija de el.

| hummmer a răspuns:

Ai făcut ceva ce puţini mai fac în ziua de azi.Mă înclin!

| Mihai1499 a răspuns:

O vrea poate să îți atragă atenția să stai lângă el, probabil își revine de la faptul că a stat în ploaie.

| Alle57 a răspuns:

Poate de ce este pui si cum a stat pe strada in ploaie s-a speriat si este inca in soc. Sa ai grija de el. :*

| Kosys explică:

Va multumesc big hug

| DubStepLooL a răspuns:

Da e normal pentru ca este inca paralizat si speriat