| Popa_Emanuel_1992 a întrebat:

cainele meu de 2 zile are limba albastra, si nu stiu de ce, poate sa imi spuna cineva daca e ceva grav: boala etc, sau nu e nimic grav, va trece de la sine?

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

De 2 zile? Ar putea fi un simptom sau a mâncat ceva. Vezi ce alte schimbări mai sunt la el si cum se comporta. Suni la nr veterinarului sau sau la un cabinet si te consulti telefonic cu cei de acolo. Iti pot spune ei dacă e cazul sa vii sau nu si ce e de facut.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Anumite rase de caini au limba albastra deci nu trebuie sa iti faci griji, chow-chow este una.

| wpAbby a răspuns:

Vezi sa nu fi mancat ceva, ceva acuarele