| revolver2010 a întrebat:

Am un hamster si de 1, 2 saptamani i-a aparut o buba pe buza ca un herpes. Nu stiu daca este ceva grav sau daca trece de la sine. De cateva zile a inceput sa aiba si niste pete pe ea. Va rog sa ma ajutati!

DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| CorinaaM a răspuns:

Eu zic sa te duci la un veterinar ar fi cel mai bine...si pentru hamster funda?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Falen angel vb ce nu stie si mai bine nu ar mai posta cum sa il omori?:O omg. Deci du-te la veterinar de urgenta! singura sansa de scaparehappy

| klau95 a răspuns:

Dai funda la toti fara macar sa te ajute cu cv pai, era logic ca singura sansa e la vet.

| iEmonel a răspuns:

Hamsterul tau sufera de o boala rara la ei. Nu stiu cum se numeste. El sufera acum chiar daca nu iti arata asta. In maxim doua saptamani o sa ii cada parul din zona respectiva si dupa o saptamana o sa moara. Mai bine il omori tu acum decat sa il vezi cum se stinge "urland" de durere.

| revolver2010 explică (pentru iEmonel):

Mersi foarte mult pentru sfatul tau foarte constructiv. l-am urmat si acum nu mai sufera. Ideea este ca nu mai are maini, picioare si cap. big grin

Cu respect si stima profunda,
Razvan

| scumpyandra a răspuns:

Eu cred ca daca il ti in soare se irita ca am si eu unul care a murit da mai am unul si m-am invatat sa nul mai tin in soare