| cristina7717 a întrebat:

Donez catelus! Am o catelusa bichon cu pechinez de 6 luni, pe care din pacate nu o mai pot tine deoarece gazda nu este de acord. Est e foarte jucausa, energica, inteligenta si iubitoare. Este alba cu pete maro si este vaccinata. Daca este cineva interesat nu ezitati sa ma contactati la adresa cristina. cercel@ymail.com.

2 răspunsuri:
| cristina_2603 a răspuns:

Buna. ai putea incerca sa o duci la un magazin de animale, unde probabil o vor primi si o vor vinde, sau poti s-o vinzi chiar tu, incercand sa tini legatura cu noul stapan, pentru a o putea vizita oricand ti se face dor. de asemenea poti proceda la fel si daca o donezi, sau gaseste o oportunitate sa o faci cadou cu ocazia unei zile de nastere sau altceva... sper ca te-am ajutat

| Bbyblue16 a răspuns:

Eu sunt interesataa love struck mai este valabil anuntul?:-s :X