| alma1234 a întrebat:

Donez o catelusa de 7 luni, metis cocker cu setter irlandez, aurie, foarte frumoasa, e vaccinata, deparazitata, are carnet de sanatate. O dau din cauza faptului ca are nevoie de o curte sa alerge sau de cineva cu mai mult timp disponibil. cine e interesat rog sa-mi lase mesaj aici si vb in privat.

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Vinde-o pe okazii.ro

http://www.okazii.ro/

| alma1234 explică (pentru MrAngelus):

Nu vreau sa o vand, vreau sa o dau cuiva care isi doreste caine si prefer sa-i cumpere ei mancare de calitate in loc sa-mi dea mie bani

| gabriela2002 a răspuns:

Eu as fi interesata lasa-mi nr tau de tel

| iulianagopsa a răspuns:

Buna ziua! Sper sa nu fi citit acest mesaj prea tarziu.A-si vrea eu catelusul, al meu a murit otravit pe data de 13, era un cokeras de 10 ani si acum sunt ravasita, nu pot dormi noaptea cand ma gandesc ca nu mai este.De unde unde esti? nr.meu de tel:0769735451

| iulianagopsa a răspuns:

Te rog, ia legatura cu mine!