| BebitsaDlk a întrebat:

eu iubesc foarte mult caii si imi doresc sa merg la cursuri de initiere de echitatie.stiti unde se fac astfel de cursuri aproape de bucuresti?
iubitorii de cai sa'mi dea id'ul lor >:d< love struck

2 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Se fac in baneasaa:* si sunt ok la pret. si eu ador caii

hny. tequilla id meu

| LoveHorses a răspuns:

Buna! Eu practic calaria la Equestria, este un centru de echitatie in Tancabesti, mai multe vezi pe site-ul lor. Acolo se organizeaza foarte multe evenimente legate de cai, iar caii sunt foarte blanzi. Mie mi s-a intamplat ca in timp ce mangaiam un cal, acesta sa inchida ochii, m-am simtit asa de bine, imi venea sa plang de fericire! Si eu sunt o mare iubitoare a cailor!