| Piiiiiiika a întrebat:

Buna TPU.
Intrebarea mea este de ce mereu cand vreau sa desenez ceva ma blochez pur si simplu :|
Nu stiu ce sa desenez :| Parintii imi spun ca am talent.
Am o colega in clasa, daseneaza numai si numai animeuri. Este preferata profesoarei. :| Anul acesta avem un profesor. Poate ma ia si pe mine in ochi >: Dar totusi. :|
Dati-mi ceva idei va rog; o3
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/......2089_n.jpg

Ce parere aveti? :o3

1 răspuns:
| Aylin302 a răspuns:

Cauta poze pe net, portrete ceva si inspira-te, sau pur si simplu fa-ti o schita despre cum ar arata persoana perfecta in viziunea ta ( dar atunci cand il prezinti proferi sa ai pregatit si un argument filozofic ) ...sigur o sa iei nota maxima acum depinde si ce clasa esti profii de la o anumita varsta au pretentii de la tinehappy