| Bianka_5573 a întrebat:

Maine o sa primesc un porcusor de guineea si nu stiu ce nume sa ii pun!
Aveti vreo indee?
multumesc tuturor anticipat!
funda!

Răspuns Câştigător
| ANAANAklhnkln a răspuns:

Capy, pufy, lisa (asa ii cheama si pe hamsterii mei:X)
daca nu iti plac, intra pe http://www.e-pets.ro/nume-rozatoare/pagina-1!;)
sper sa-i gasesti un nume dragut
funda?:D

16 răspunsuri:
| irinuca a răspuns:

Goti sau Muri happy

| miruna013 a răspuns:

Crontzi, tzucki, tzucka, mr. ronald fluffernufferman(asa il cheama pe a meubig grin; prescurtare roni sau fluffy), monique

| ExtraSakadat a răspuns:

Piggly, Fifi, Pufy laughing

| RS4 a răspuns:

Nius nius

| Oxanna a răspuns:

Ferdy.Porky.Gunny.Beibii.Gio

| LarisaAndreea a răspuns:

Flapp, Piggy, Rory, Jus [Geas], Pur

| Pheno a răspuns:

Chico.

| Acru a răspuns:

Dihanie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.google.ro

| beautifulkiss a răspuns:

Buna ii poti pune rony, rontzica, ronitzu, ronti, rontzic.De preferat este sai pui un nume care incepe cu r pentru ca este rozatoare si se potriveste foarte bine.Pe purcelusa mea o cheama rony(e fetita)dar merge.Cam atatea stiu, dar daca imi mai vin idei iti zic mai multebig grin

| DevilLife a răspuns:

Micky.happy

| cosmy1993 a răspuns:

Nicky

| sergiuflore a răspuns:

Picasobig grin

| z_2699 a răspuns:

Mosu'

| mariaana a răspuns:

Matilda sau Mikhy asa il cheama pe al meu.

| andre_7731 a răspuns:

Pune-i un nume care iti place cel mai mult tie! de exemplu flaphy, Pighi (sper sa primesc fondita!happy