| Andrei_Claudiu_1971 a întrebat:

Pestilor guppy le trebuie neaprat filtru? Ce echipamente le trebuie?

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Oricarui peste ii trebuie filtru!

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Filtru, incalzitor, neon, si termometru!

| Yusuke16 a răspuns:

Da le trebuie filtru, pompa cu aer si sa ai un furtun de 1m-1, 5m pentru a le schimba apa odata pe saptamana. Nu le da multa mancare doar cat poti cuprinde in doua degete si sfaram-o intre degete. Asa vezi sa ai 5-10 litri de apa intr-un recipient deschis la gura pentru a iesi clorul din apa. Asta depinde de cata apa le schimbi ca si filtrul ala nu poate face singur toata treaba. Si nu uita sa le schimbi apa odata pe saptamana si sa iei filtrul si sa-l speli la chiuveta. Sper ca ti-am fost de folos ^^.