| Siracuzia a întrebat:

Stie cineva in Brasov vreun magazin unde se gasesc haine si accesorii pentru papusi Bratz? Dar sa fie fara papusa, papusa am acasa.Se apropie ziua de nastere a surorii mele si isi doreste foarte mult niste hainute pentru papusa ei si niste accesorii.Multumesc,dau funda!happyRepet, din Brasov.

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Dar de ce sa nu-i iei o alta papusa (alta decat are), cu tot cu accesorii, mai multe.
Eu nu am gasit pana acum accesoriile separat. Toate Bratz-urile le-am luat cu tot cu accesorii.