| JustBelive a întrebat:

unii din voi mi-ati raspun la intrebare si m-ati ajutat sa ma gandesc pozitiv despre locul unde a ajuns catelusul meu.:*
Vreau sa-l vedeti si voi si din fericire am o poza cu el... e de pe blogul meu:
http://3.bp.blogspot.com/......rieten.jpg
Ce ziceti?
P. S trebuia sa pun acest link deoarece in cealalta intrebare a mea unii nu au crezut ca e real ceea ce spun.

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Andrucka,
Imi amintesc foarte bine cealalta intrebare a ta si ma bucur sa vad o poza cu catelusul de care vorbeai. Acum post sa imi fac si eu o idee despre cum arata. Ah, e dragut nu gluma. Din cate vad eu nu e foarte slab. Asta inseamna ca acolo sunt destui oameni care ii mai dau si lui de mancare. Intre noi fie vorba sa stii ca cel mai greu se descurca pe timpul iernii pentru ca nu sunt asa multi turisti care sa ii hraneasca. Oricum eu am vazut si cateva menajere de la hotel care le mai dadeau mancare la caini. Gandeste pozitiv. Poate el si-a gasit o familie care l-a adoptat sau daca nu, il vezi din nou anul acesta cand te duci la mare happy
O dimineata frumoasa sa ai. Ma bucur ca ti-am gasit si intrebarea asta.
Pa, pa

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți pierde încrederea!
Pa, pa.

| JustBelive explică:

Nu, nu l-am gasit dar sper sa il gasesc la primavara sau la vara cand ma duc din nou.Va multumesc ca ati acordat importanta intrebarii mele.@Skater, nu stiu ce s-a intamplat cu el, stiu doar ca nu mai e dar cum am mai zis sper ca este acolo si ma asteapta ca totdeauna.:*
Si, Oana, bunicul meu are un amic care acolo locuieste si normal ca ii mai da mancare.si el are caini deci...Normal ca e plinuthappy
Ce n-as da sa-l vad jucaus din nou ca da din coada la mine si ne jucam cu jucaria lui preferata:scoicalaughing
P. S(eu i-o arunc si el se intrece cu o "amica" pana la ea)Sunt asa de draguti...Am si un film cu ei si daca reusesc sa-l postez pe net va dau link-ul. Poza aceasta este de vara trecuta.Pa,pa.

| lolly_3072 a răspuns:

Si pana la urma l'ai gasit?:*

| MihaiN1 a răspuns:

Dragut.

Unde a ajuns catelusul tau?