| paulutz a întrebat:

Buna TPU va rog sa imi spuneti cat costa un pui mic de 2 luni de husky siberian rasa pura de la canisa premium din cluj? dau funda mare si multumiri multe ca de craciun imi cumpar unul

Răspuns Câştigător
| bodo89 a răspuns:

In jur de 150 si 300 de euro

4 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

Bă,copile,nu care cumva să-l lași iarna să stea afară mai mult de 2 ore, că ți se îmbolnăvește.Ai înțeles, ori ba?

Răspuns utilizator avertizat
| CeaCuMasca a răspuns (pentru paulutz):

Care este problema? Ți-am spus o treabă despre câinele ce urmează să-l ai.Husky nu au atâta grăsime câtă ai tu, ei nu rezistă la frig mult timp.Ar trebui să îmi mulțumești, fiindcă habar n-ai tu ce probleme o să ai cu un husky bolnav.

| bodo89 a răspuns (pentru paulutz):

Funda?