| XKidutzaa a întrebat:

Am un hamster foarte dragut sirian, negru cu alb imi plac foarte mult hamsterii de aceea vreau cei care au hamsteri sa vorbeasca despre ei, sa trimita poze, etc...Va steptkiss

7 răspunsuri:
| AngieT a răspuns:

Ah big grin al meu e baietel big grin e roborovski :X alb cu maro. e absolut un scuuump. il am de jumatate de an, e foooaarte jucaus si inteligent. abia acum am ajuns la performanta de a manca din mana mea, sa vina cand il strig etc. adevarul e ca sunt innebuniiita dupa el big grin lasa-mi idu tau prin mesaj si iti arat si poze love struck

| Reyskate99 a răspuns:

Eu am avut au si nascut am avut si hamsteri pitici acu am porcusor de guineea deci daca a trecut de jumatatea vietii nu prea mai are rost sal speli ca nu-i obisnuit dar daca nu poti sal speli si se va obisnui.nui da castraveti ca nu-i fac bine dar poti sai dai niste morcovi.sa ii iei neaparat ceva lemn sal roada sasi toceasca dintii si daca vrei sa fie sanatos dai din cand in cand vitamine pe care le poti gasi la magazine de animale si sper ca sti ca trebuie sai pui rumegus si las schimbi cam odata la 3 zile.mai dai si niste mancare speciala pentru ei pe care o poti lua tot din magazine de animale si chiar daca zic vanzatorii sa nu-i dai apa dai cai lungesti viata.am avut unu care a depasit limita de viata si ii dadeam apa.

| Reyskate99 a răspuns:

Esti chiar nesi.iot zic o gramada de chestii despre hamsteri si u dai fundita la candva care nu to zis nimic

| XKidutzaa explică:

BUNA TUTUROR DA VREAu niste poze cu hamsteriku tau sh o sa va trimit si eu nu astept sa imi spuenti despre notiuni elementare vreau doar sa imi vrobiti despre hamsterul vostru pentru ca sunt curioasa cum sunt ai vostri dau fundita pentru cel mai jucaus hasmter

| XKidutzaa explică:

Pey ce sa fac eu am hasmterul de acum 2 ani si stiu totul despre hasmteri de aceea am zis sa imi vrobiti despre hamsteriku vostru nu notiuni elementare

| JIJ a răspuns:

Si eu iubuesc hamsterii am avut si eu un hamster si cred ca era cel mai dragut hamster din lume. Era foarte jucaus si nu a muscat niciodata. Si vreau sa imi cumpar alt hamster pentru ca ala a murit sad

| nmbhvfbgdhbv a răspuns:

Eu am si e fetita. O cheama Tasha. Ii place sa fie mangaiata pe spate si atunci cand se intinde inseamna ca vrea sa o mangai pe burtica. E tare jucausa si in fiecare dinimeata vine langa mine si se bagaa prin parul` meu. O ador