| Anonimul04 a întrebat:

Vă rog să îmi spuneți pe care sa il aleg dintre cei doi
-BICHON MALTESE;
-BICHON FRISE.
Să nu fie un caine sensibil, sa nu lase mult păr, sa fie activ si jucăuș...
Spunetimi cat de piata de repede!
MULȚUMESC!☺

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Am sa explic o singura data pentru tot omul.Cainele are propia personalitate si se comporta diferit, da bun acum sa intelegi si tu, nu mai pune conditi din astea da un caine e asa cum e nu cum vrei tu nu sunt jucari. Ce sa alegi Pai ala mai pompos e mai greu de intretinut deci e treaba ta.SI o carte de gramatica nu strica.

| Anonimul04 explică:

Daca nu stii ce este acela autocorector mai bine taci. Si apropo nu pun condiții! Pur si simplu am intrebat care caine dintre cei doi nu lasa mult păr si care nu este foarte sensibil. Atât! Nu cred că acestea sunt condiții!