| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa cumpar role maxim 150 ron dar nu stiu la ce magazin sa cumpar!? Vreau liste cu magazine de role! Va multumesc... Dau si fundita

5 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Eu am vazut la Intersport (peste drum de Unirea) cu 160 ron, acum ceva vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot oferi eu role ultima moda, pe doua roti, se ataseaza la adidas pe calcai, noi, mai multe culori, se numesc flasing rollerhappypentru detalii 0727439395 pretul este de 40 ron

| Lya a răspuns:

Du-te la REAL
eu pe ale mele de acolo le-am luat si sunt foarte multumita de calitate
cu roti de silicon
am dat 120 lei