| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa cumpar role maxim 150 ron dar nu stiu la ce magazin sa cumpar!? Vreau liste cu magazine de role! Va multumesc... Dau si fundita...Si se invata usor sa mergi pe role?

7 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Eu sunt experta in role si in schiuri sa stii ca inveti destul de usor dar depinde de tine trebuie sa iti dai interesul si role de 150 gasestil acarrefour.eu am role de 350 de ron

| anss23 a răspuns:

Nu stiu de la ce magazine se pot gasi la acest pret...metro,carrefour.big grin

Si de invatat inveti foarte repede si usor.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nu se invata usor! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Incearca in Cora sau in Metro, eu am luat din Metro!
Am dat cam asa 150 ron happy
Se invata usor, nu trebuie sa iti fie frica!
Prima data sa te ajute cineva (sa te tina de mana) iar dupa cateva zile o sa vezi ca o sa stii sa mergihappy
eu am invatat de la 2 anilaughing! si nu a fost greu deloc.

Bafta si curaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici: www.susperole.ro

| RikarDo a răspuns:

Role la 150 Rco, le gasesti si in magazinele de la coltul straziistraight face. Bft.

De luat role iti pot spune de la intersport sa-ti iei, pentru ca sunt foarte bune, insa nu cred ca vei gasi la acel pretbig grin

de invatat pe role se invata foarte usor...eu am invatat singurabig grin
:am mers pe langa casa si ma trageam cu mana de casa si am mers de cateva ori asa, apoi am incercat singura, normal-la inceput iti vei lua niste cazaturi, dar apoi vei merge foarte binesmugsmug

si app...iti pot spune un magazin de unde sa-ti iei role la pretul acela, dar magazinul nu este cu articole sportive:ex-Penny(si-a luat o prietena de-a mea si merg foarte bine... ea a dat 135 lei, insa acum s-au mai scumpitwinking )hee hee