| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa cumpar role maxim 150 ron( Va rog mult de tot sa nu fie scumpe) dar nu stiu la ce magazin sa cumpar!? Vreau liste cu magazine de role! Va multumesc... Dau si fundita

4 răspunsuri:
| atn93 a răspuns:

Pai in principal de la un magazin specializat pe articole de sport. te uiti la cateva modele. cum se prezinta. ce materiale sunt folosite, notezi numele producatorului si cauti pe google sau pe forum-uri ce se spune despre firma respectiva... in niciun caz sa nu te iei dupa preturi atragatoare din mall-uri, oferte etc. unii vanzatori(mai cumescade) vezi ca multi vanzatori recomanda un produs ca fiind cel mai bun doar ca sa se vanda repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mergi in targul "castani" pe vacaraesti la piata sudului. berceni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iei si din hipermarketuri carrefour sau cora.sunt destul de ieftine si sunt bune...

| blablablaa a răspuns:

Cora... Bucur Obor...Carrefour