| Irivandeniren a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un hamster, ce rasa imi recomandati. Vreau ca hamsterul sa se dreseze usor sa pot sa ma joc cu el fara sa ma muste sa fie prietenos si mic. Multumesc anticipat, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alena_Miriam_1995 a răspuns:

Eu am hamsteri. Un mascul si o femela care au facut 8 pui straight face. vreau sa pastrez doar femela si doi pui. Sunt foarte prietenosi si sunt foarte usor de ingrijit. Ai mei sunt Pitici Rusesti deci iti recomand aceasta rasa. happy

| Irivandeniren explică (pentru Alena_Miriam_1995):

Sa sti ca ma gandeam sa aleg dintre Winter White si Pitic rusesc

| Alena_Miriam_1995 a răspuns (pentru Irivandeniren):

Aa. E bine atunci smug

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.itips.ro/......-v778.html
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Winter White daca ai auzit sunt cei mai buni.

| Irivandeniren explică (pentru OnuOnulică):

Li se spun cumva si Piticii polonezi?

| RobertKilleur a răspuns:

Orice rasa e buna, de obicei, hamsterii nu prea musca.Eu spun sa il dresezi dandu-i mancare sau cei place lui. FUNDA?

| Krush a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei pitic rusesc, deoarece nu este greu sa il dresezi.