| Rizer a întrebat:

Buna!
Vreau sa va povestesc ce am vazut eu astazi, tind sa mentionez ca stau la curte si am vreo 4 rate i un ratoi,si azi am vazut cum ratoiul a calcat o rata si cred ca a durat cam un minut faza asta,ratoiul nu se mai dadea jos de pe rata,si cand s-a dat am vazut ca avea ceva la fund ca un matz,ceva de genul,deci mi se rusine sa va explic,dar sunt si eu curioasa ce era,si cum se intampla procesul asta, desi stau la curte nu am multe pasari decat niste gainute si cateva rate.
Va multumesc si sper sa nu radeti de mine!
Va pup

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ola Laurita, acela este organul sexual al ratoiului

| Rizer explică:

Acel matz era la ratoi...

| 666667 a răspuns (pentru Rizer):

Poate a facut cacuta

| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai poate a vrut sa faca pui sau sa i se faca ouale la rata inauntru pentru ca nu e ca la mamifere...deci ratele si gainile ca oata pasarile fac oua deci ratoiul nu poate avea puta. Sincer nu stiu dar e ceea ce gandeschappy