| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu un catelus, de rasa chiuaua.Imi puteti spune de unde si cu cat as pute achizitiona un catelus de acest gen?

Răspuns Câştigător
| georgyana98georgy a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/Chihuahua_22.html uite niste variante, sper sa te ajute! fundita?

4 răspunsuri:
| meioana a răspuns:

In piata de animalebig grin...is mai ieftini...sau la magazinele specializate is ceva mai scumpihappy

| EUSIATIT a răspuns:

te costa cam 300 350 de euro si il poti lua de la mag specializate [pet shop] dar atentie sa fie sanatos vaccinat etc ] succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din centru adopt pet