| bufnita1 a întrebat:

vreau si eu un pui de bufnita sau alte pasari de care sa am grija pana cand va fi independenta si va dori sa plece...asa ca cine are un pui de bufnita? sau alte animale sunt dispusa sa le ingrijesc dar nu caini si pisici ca am destule happy va rog daca puteti sa imi spuneti si daca as putea cumpara una sau ceva informatii despre cresterea si inmultirea busnitelor happy a da si cumpar iepuri angora

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-ti iei un puisor mic, si il cresti cat poti, si apoi il dai la sat?

Daca nu, ia-ti o vrabiuta, sau ceva de genul big grin

O zi placuta!

| bufnita1 explică (pentru anonim_4396):

Am avut zeci de vrabiute doar pe acest an si pasari micute galbene (nu stiu cum le zice) dar am prins drag de aceste animale sad cine imi poate oferi informatii sau arfe una sa imi trimita mesaj pe yahoO messenger : denisadenny235@yahoo.com