| alexnadra35262 a întrebat:

vreeau sa imi iau un catelus, dar vreau sa creasca mare deoarece este pentru curte....imi puteti spune:unu din acesti caini cat de mari vor creste:http://www.piata-az.ro/......apoca.aspx
http://www.piata-az.ro/......asuta.aspx
http://www.piata-az.ro/......apoca.aspx

va rog mult daca putei sa imi spuneti!:o3

Răspuns Câştigător
| ZeroBarat1 a răspuns:

Asculta-ma! : Ciobanesc Mioritic cel mai tare caine de care sunt foarte mandru! Bun pentru paza, pentru tot! Bafta!

9 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

Daca vei citi acolo scrie foarte clar al 2_lea este de talie medie iar ultimul este de talie mica eu insa pentru curte ti-as recomnda un cane corso! pentru curte este foarte bun si pentru paza

| alexnadra35262 explică (pentru pintexim):

Si cum este cainele acesta pentru ca nu am mai auzit de el!?

| alexnadra35262 explică (pentru pintexim):

Dar cum este cainele acesta?

| EvangelineLovin a răspuns:

Maidanez.
al doilea o sa se faca mai mare. la al 3lea scrie ca e talie mica. primul nu se vede.

| Betty_9264 a răspuns:

Sincer nu-mi dau seama... oricum o sa-ti recomand eu cateva rase de caini:Ciobanesc Mioritic, Ciobanesc Carpatin.

| lola9 a răspuns:

Este greu sa iti spun cat de mari sunt caini care i-am vazut pentru ca nu sti ce rasa sunt daca vrei un caine mare ia un lup sau o lupita iti dau un sait sa cauti caini ww.adoptiicaini.ro/page/6/? s&cat=-339%2C-332%2C-141%2C-1588%2C-7708%2C-1457%2C-1587%2C-2592%2C-2593%2C-212 cauta pe saitul care tilam dat poate te ajuta cu ceva

| EmmA_8743 a răspuns:

Buna,
eu nu imi dau seama, dar iti recomand cateva rase de caini : Golden Retriver (pentru. ca este bland si ii plac mult copiii)winking, Labrador, Ciobanesc German, Ciobanesc Olandez, Doberman, Rottweiler, Ciobanesc de Berna, Airdale Terrier, Husky, Malamut de Alaska...winkinglaughing
Dar in nici un caz nu ti-as recomanda un Ciobanesc Mioritic pentru ca am si eu un si se face mare. Si nici Ciobanesc Carpatin pentru ca se face mai mare decat Ciobanescul Mioritic.happy
Sper ca te-am ajutat!:*

PS : Funda?

| Alex00023 a răspuns:

Ciobanesc german.Si eu am unul si sunt foarte mandru de el.