| Alinatrandi a întrebat:

Am un labrador de 2 luni si cateva zile. I-am cumparat Purina, dar din greseala i-am luat de adulti, stiu, normal trebuia de juniori. Are ceva?! Mentionez ca le mananca foarte bine. Chiar ii plac!

Răspuns Câştigător
| Mariuca4562 a răspuns:

Nu are nimic. Dimpotriva! Dupa parerea mea boabele de adulti au o cantitate mai mare din toate, astfel il poti hrani linistita cu ceva din care ia mai multa energie, are mai multe vitamine si mananca mai putin! Daca s-a obisnuit cu ele este foarte bine.Singura diferenta dintre cele de juniori si cele pentru adulti este ca acelea de juniori sunt mai moi. Funda?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu are nimic.Zic ei ca alea de juniori au alta compozitie, cred ca e vrajeala, toate contin aceleasi E-uri.

| Alinatrandi explică (pentru viotedy):

Dar eu nu ma refeream la E-uri, ma refeream daca are ceva daca mananca boabe pentru adulti.