| SimpleGirl26 a întrebat:

Bunaaaa TPU. Nu exista pisici dinalea micutze ce nu mai cresc? As fi interesata pentru ca vreau si eu sa-mi cumpar una dar nu stiu daca sunt dinalea mici, care nu mai cresc. De exemplu iepurasii pitici, dar sa fie pisici. FuNDA

Răspuns Câştigător
| xXaNnAXx a răspuns:

Buna! Rasa Munchkin este rasa de pisici care creste cel mai putin.DE altfel mai sunt si rade medii. Exemplu Snowshoe, Somali, Tonkinese. Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes