| SimpleGirl26 a întrebat:

Bunaaaa TPU. Nu exista pisici dinalea micutze ce nu mai cresc? As fi interesata pentru ca vreau si eu sa-mi cumpar una dar nu stiu daca sunt dinalea mici, care nu mai cresc. De exemplu iepurasii pitici, dar sa fie pisici. FuNDA

Răspuns Câştigător
| patrik_9341 a răspuns:

Eu am avut dar pisicile care nu cresc is cu boli buni are 4 ca ele si de vanzare

3 răspunsuri:
| cipri2112 a răspuns:

AAA axact ca catei aia pichinezi nu am vazut nici o rasa de pisica care sa nu creasca dar scrie pe google "vanzari pizici" si gasesti de toate succes. DA FUNDA!

| SimpleGirl26 explică (pentru cipri2112):

Nu iti dau funda ca nu meriti!

| cipri2112 a răspuns:

AAA axact ca catei aia pichinezi nu am vazut nici o rasa de pisica care sa nu creasca dar scrie pe google "vanzari pizici" si gasesti de toate succes. DA FUNDA!happy daca nu gasesti vezi ca da nr. de telefon si poti contacta sa afli ce rasa e daca e de aia de care vrei tu. DA FUNDA!happy