| anuska a întrebat:

Cainele meu nu mai mananca de 2 zile.
are 5 ani si e de rasa pincher.
de ce nu mananca?

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Mai bine fugi cu el la veterinar. E posibil sa nu aiba nimic, la fel cum e posibil sa aiba vreo problema grava de sanatate. Doar in urma unui consult vei sti cu certitudine. Nu mai pierde timpul ca poate fi pretios!

| Emeraude a răspuns:

Du-l la veterinar pentru un consult.

| carpediem a răspuns:

Daca nu are febra si scaune mii e de la caldura, racoreste-l in lac. Daca are febra fugi urgent la veterinar pentru ca are infectie gastrointestinala, iti pot recomanda medic bun, la Spiru Haret pe str. Masina de Paine, langa Obor- dr. Sallay Arpad. Pentru un caine de talie mica e mult 2 zile, ai grija nu pierde timpul.

| Onitzz a răspuns:

E vara. oricum nu o sa manance prea mult
dar poate a patit ceva. mai bine il duci la veterinarbig grin

| pixie_7635 a răspuns:

Probabil e in calduri de obicei in perioadele astea nu mananca