| Daniela_Dany_1997 a întrebat:

Cainele meu nu manaca, nu a mancat nici ieri nici azi i.am dat orez dar nu vrea sa manance doar l-a lins putin, ce sa-i mai dau de mancare?

Răspuns Câştigător
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Poate a facut indigestie du-te cu el la medicul veterinar si vezi ce are. Incearca sa ii dai iarba poate vomita si asta inseamna ca il doare capul foarte tare. Bafta! Da-mi un mesaj daca ai rezolvat ceva!

| Daniela_Dany_1997 explică (pentru StefanRadu5846825):

A inceput sa mananca si este bine acum nu stiu ce a avut 3 zile dar mersi de sfat si a avut indigestie cand era mai mic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i mancare de caini, e cam scumpa dar incearca.

| Daniela_Dany_1997 explică (pentru anonim_4396):

Azi ma duc sa ii cumpar hrana umeda poate mananca asa nu a mancat de 3 zile dar este vioi si se bucura la mine.