| bogdaneel95 a întrebat:

Caini de top! Noi nu facem bani pe caini! Suntem in lucru pentru a obţine cei mai buni câinii! din cele mai cunoscute rase Caini de paza, companie pentru mai multe detalii vizitati : http://www.PetLend.ro
Telefon: 0722-502-039

[color=#FF0000][b]CONCURS CU PREMII REALE![/b][/color]
La prima editie de concurs PetLend.ro ofera premile urmatoare :
» loc 1 Caine rasa Ciobanesc belgian
» loc 2 British Silver Tabby
» loc 3 Surpriza

http://www.Concurs.PetLend.Ro

Răspuns Câştigător
| kaylla a răspuns:

Daca nu faceti bani pe ei din ce traiti? Sunteti exact o fabrica de caini! Credeti ca e normal ca acele animale sa se inmulteasca de cate 2 ori pe an? Si daca nu faceti bani pe caini cum un pui de catel costa 250 de euro?

| bogdaneel95 explică (pentru kaylla):

Sincer sa fiu, eu sunt doar designer la firma am primit textu l`am aranjat l`am postat, nu detin alte informatii, doar ca ai dreptate happy totusi este o firma care nu se ocupa cu cresterea animalelor noi ce facem? Organizam concursurii cu scopul de a aduna clientii, cum sa-ti zic odata ce ai castigat un concurs si ti-ai ales premiul noi cumparam acei cateii, sau ce premiu ti-ai ales nu neaparat animale poate fi si un ipad, in prezent tot ce inseamna site-uri de animane 90% sunt site-urile noastre ne ocupam cu anunturile ...mai exact doar le gazduim nu detinem nici un animal dupa site deci nu ne mai sariti in cap ca le maltratam sau ce va mai trece prin cap.

| bogdaneel95 explică (pentru kaylla):

Sincer sunt doar desiger la firma, primesc textu, il aranjez il postez, firma noasta nu detine nici un animal sau alte produse, in prezent tot ce tine de animale [ ca site-uri ] sunt ale noastre.noi ne ocupam doar cu anunturile, organizam concursuri cu scopul de a aduna clientii, odata ce ai castigat un premiu noi il cumparam de la o firma specializata.

| kaylla a răspuns (pentru bogdaneel95):

Imi cer scuze ca am fost atat de directa si ca ti-am sarit in cap, dar nu am facut altceva decat sa-mi exprim parerea. Nu aveam de unde sa stiu ca nu sunteti voi cei care detineti acele animale! Imi cer scuze inca o data! O zi buna!