| TpuNoName123 a întrebat:

Câinii bichon frisè pot creşte mai mult de 5 kg?
Mai cresc după vârsta de 7 luni?
Fundita.

Răspuns Câştigător
| Mihaita23 a răspuns:

Un prieten de-al meu are un bichon de 6 kg si are 10 luni si inca tot mai creste, dar nu forte mult.Incepe sa se opreasca din crescut.
Funda?

2 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Un bichon frisè ajunge sa cantareasca la maturitate intre 5 si 10 kilograme. Daca are doar 7 luni s-ar putea sa mai creasca putin.

| KorpiklaaniV a răspuns:

Da pot depasii greutatea de 5 kg.Si da pot sa mai creasca si dupa 7 luni...al meu are 9 luni si parca tot mai creste.El are 6, 2 kg big grin. Funditzs\a pls?big grin