| TpuNoName123 a întrebat:

Este normal ca un bichon frisè sa aibă 5 kg la vârsta de 6 luni jum?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Da este normal. Daca este mascul sigur ca e normal.
Pentru ca masculul mereu e mai mare decat femela. Daca este grasut/a catelul/a tau este normal.
Dar daca se ingrasa mai mult sa zicem 8-9 kg inseamna ca este vreo curcitura de bichon frise.Un bichon frise la maturitate trebuie sa aiba 3-5 kg si rar 6.
Pa, pa!

1 răspuns:
| lady$$$ gaga a răspuns:

Salut o prietena de amea are bichon frise si are 1 an jumate si are atatea kg iar puiul are 3 kg cred ca este prea gras plz fundita am ff prima