| roxystomp a întrebat:

Cam cat ar putea costa un pui de beagle cu pedigree?

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Pretul unui beagle cu pedigree este in jur de 200 - 300 euro.
Succes! happy

6 răspunsuri:
| cei7pitici a răspuns:

In jur de 350 de euro dar cu putin noroc gasesti mai ieftin, bafta, eu am un bloodhound sunt verisori sunt catei foarte inteligenti!

| roxystomp explică (pentru cei7pitici):

Da, si basetul e un caine frumoswinking dar prefer beagle-ul

| cei7pitici a răspuns (pentru roxystomp):

Eu am bloodhound nu baset, bloodhound e copoi are cel mai sensibil miros laughing)bafta

| roxystomp explică (pentru cei7pitici):

Scuze am confundat baset hound cu bloodhound! Gresala meahappy

| cei7pitici a răspuns (pentru cei7pitici):

Sa ai grija sa ii dai in primele luni suplimentul k9 pentru crestere si dezvoltare, si ca hrana ii poti da royal canin junior premium este cea mai buna hrana pentru ei este ceva mai scumpa dar in primele luni de viata trebuie sa il tratezi bine pentru ca atunci se formeaza.sanatate multa.

| andrei47 a răspuns:

Maxim 200 euro ( aproximativ 8 milioane)