| MonsterBunny a întrebat:

Olla! Cam cat costa un caine beagle pui? Care ar putea fi pretul cel mai ieftin si care cel mai scump? Mersi

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Pret petshop:12-13 mil.
pret crescator:5 mil(negociabil)
Succes!

| MonsterBunny explică (pentru LoveDee03):

Si stii cumva niste crescatori buni prin Bucuresti sau un nr.de tel la unu?

| LoveDee03 a răspuns (pentru MonsterBunny):

Nu dar poti gasi pe net sau stiu ca era ceva gen PetExpo...te interesezi si tu, succes!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

120 E. 500 E. Aşa am auzit.

| gaby_9677 a răspuns:

Un catel Beagle este foarte frumos:X Eu pe unul am dat 4 milioanebig grin Daca ai cont pe google faci si tu un anunt ..Cum am facut eu:X Acuma sta langa mine. Imi fine. Faci si tu o intrebare Si sa intrebi daca e vaccinat. etc etc. Na bafta. Dar sa nu iei de la firme. Ca are fel si fel de boli. Na succes!