| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa un canar?love struck fundita

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Preturile variaza intre 50 si 120 de lei, depinde de magazin. Eu iti recomand sa iti iei un canar cantator.
Oricum, ai facut o alegere buna. Canarul este o pasare frumoasa, care te incanta cu cantecul ei. Nu este pretentioasa si este usor de intretinut...

Mai multe sfaturi despre ingrijirea acestuia gasesti aici:
http://www.animale-iubite.ro/cum_sa_ai_grija_de_un_canar-a22.html

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lordbogdan a răspuns:

400 lei, 350 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la 150 de lei in jos!
big grin
sunt foarte draguti love struck

| Razvannn6 a răspuns:

Eu mi-am luat 2 cu 80lei cam 40lei unul depinde...

| CriminalÎnSerie a răspuns:

Poi depinde eu mi-am luat cu 90lei.Cauta si uh pe net sa vezi cum iti plac preturile

| VicTim11 a răspuns:

Depinde - Pet Shop : 50-100 lei
- Crescatori : 30-60 lei