| ShaunWhite a întrebat:

Cam ce mananca un Golden Retriever (mancare de catei) in afara de Pedigree?

Răspuns Câştigător
| Cookie2275 a răspuns:

Incearca sa ii dai bobite super premium:royal canin,eukanuba,hill's,acana(pentru caini de talie medie sau chiar pentru rasa golden retriever).Sa nu ii dai pedigree deoarece mancarea de caini din hypermaketuri (gen chappy,darling, friskies, pedigree) este cea mai proasta. Daca ti se par scumpe gateste-i : http://www.animalutze.com/......parate.php

| ShaunWhite explică (pentru Cookie2275):

Meriti funda din PLIN!

| Cookie2275 a răspuns (pentru ShaunWhite):

Mersi.Ma bucur ca ti-am fost de ajutorbig grin

6 răspunsuri:
| Araia a răspuns:

Daca iti iubesti catelul mult de tot da-i mancare din gama Royal Canin.

| Rautatea2012 a răspuns:

Depinde, poti sa cauti retete pentru caine, sau m-ai sunt un fel de prajiturele cu carne, alea le plac tuturor cainilor! Funda?