| suddent a întrebat:

Cand incerc sa ma inregistrez pe 9dragons romanian, imi intra in pagina de inregistrare, iar apoi imi da eroare, stie cineva care e problema?

Răspuns Câştigător
| Lol_1641 a răspuns:

Asta e linkul de inregistrare, si zi-mi si ec eroare iti da: http://9dragons.acclaim.com/9dregistration.html :-?

4 răspunsuri:
| Lol_1641 a răspuns:

Btw, daca vrei iti vand eu contul meu pe 9Dragons, am lvl122 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu de pe hi5 am luat warRock si mi-a dat 9dragon care o mers daca ai hi5 intri jocuri si vezi u pe acolo ok!

| Armand_4581 a răspuns:

Ei bine au aparut multe probleme cu 9Dragons... inregistrarea se face la site-ul principal si nu la pagina cu 9dragoni.Fiecare joc are inregistrare in parte. Dar de ce sa faci la fiecare in parte cand faci inregistrare la Acclaim direct si afli ca e valabil pentru toate jocurile de la acclaim. cu conditia sa confirmi e-mail-ul

| Teava a răspuns:

Lol il cumpar eu daca l-ai clamat pe g1 si daca e pe nirvana!