| Rapu a întrebat:

Care ce Hobbies aveti. Eu de exemplu am ca si hobbie echitatiabig grin
Cel mai tare hobbie primeste funda

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Foarte interesant hobby-ul tău.
Ale mele sunt mai banale: basket, psihologie şi fotografie.

11 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Cea mai mare pasiune a mea o reprezinta animalele. Lor imi dedic majoritatea timpului. Din pacate limitat ca sa mai fac multe lucruri pe langa. Dar cand am timp imi place sa merg cu bicicleta, sa fac poze in natura si sa particip la cursul de dans.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| Simon a răspuns:

3 la numar: Sportul, Fotografia, Cartile (sau cititul big grin)

| Katherine † Pierce a răspuns:

Fotografia, pianul, desenul si cititul happy

Răspuns utilizator avertizat
| PaTTy_3342 a răspuns:

Sa scriu cartibatting eyelashes
si patinatu big grin

| nicoleta24 a răspuns:

Handbalul, muzica, dansul si...aruncatul cu privireasmug

| rin a răspuns:

Journaling. fie, în principal realizez benzi desenate.

| Cips a răspuns:

Bungee jumping :d

| ParanoidGurl a răspuns:

Pai. pictura(si desenul in general), cititul.mhmhappy

| Matzzaaa a răspuns:

Poi...sa ma gandeschappy unul dintre hobby-urile mele este sa ma uit la chestiile pufoaselaughing mrg... vorba vinelaughingpai si al doilea hobby de-al meu este sa ma obishnuiesc cu baietii din jurul meu si cum isi arunca privirile big grinlaughing pentru mine e un hobbylaughing