| robyss a întrebat:

Care este cea mai buna consola de jocuri? play station portabil sau nintendo ds?

Răspuns Câştigător
| PaulOsaKore a răspuns:

Daca te referi la consola de jocuri portabila depinde. Ds este buna pentru copii sau pentru cei care prefera jocuri mai originale si titluri mai cunoscute gen Mario, Pokemon etc. Pe de alta parte PSP e pentru gamer si are si ea titluri cunoscute precum Naruto, God of War etc. Eu detin un psp si sunt multumit de el dar as dori si un Nintendo Ds

6 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Nintendo 3DS

PSP-ul sincer, e plictisitor daca nu-l modezi.Cand piratezi la greu pe PSP, e alta viata...

| Magnific a răspuns:

PlayStation Portabil...am avut si PSP si Nintendo si cel mai fain e tot PSP

| Username404Error a răspuns:

Dupa parere mea ce mai buan consola este play staison 3 sau play staison portabil.Mai ales P. S. 3 care a aparut acum cel mainou care cel din joc face ce faci tu ca al wii dar mai performant.

Răspuns utilizator avertizat
| SEBYSKATE1 a răspuns:

Psp