| codrutapentelescu a întrebat:

Care este diferenta dintre bobocelul de rata si bobocica? D-au funda!

Răspuns Câştigător
| MrAnonymus a răspuns:

Nu cred ca iti poti da seama cand sunt boboci dar cand cresc ii poti diferentia fara probleme, ratoiul are un penaj extravagant iar femela un pic sters. funda?

| codrutapentelescu explică (pentru MrAnonymus):

Funda! As da la toti care au mers pe subiect la intrebarea mea. Multumesc!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Totul este la fel, sexul diferă doar.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rata este mai mica ca bobocica...
si are ciocul mai latuts happy

| genTlemeNNN a răspuns:

Este doar sexul diferit.In rest totul este la fel.

| lentzig a răspuns:

Se scrie "dau". Este vorba de un verbul a da in forma conjugata la prezent.E infiorator sa scrii asa. Pune mana pe carte ca nu urzica!

| codrutapentelescu explică (pentru lentzig):

Si tu cine esti? Crezi ca nu stiu? Orice om mai greseste. Daca vrei sa stii, Geniule, am media 10 si sunt olimpica. Decat sa te dai asa de mare mai bine spune-mi cine a scris Divina comedie in versuri, cine a scris Orlando furioso si pentru genii suma lui gaus 1+2+3+...+199. Nici macar nu ma cunosti! Pune un verb supin,gerunziu, participiu, infinitiv, conjunctiv, conditional-optativ, indicativ, imperativ. Si pe mine nu ma urzica cartea dar la tine e mai grav! Te urzica limba!

| codrutapentelescu explică:

Genial! Tu tot hermafrodita esti (daca esti fata)? SUPER, esti la fel ca melcii! Cand depui ouale?

| codrutapentelescu explică:

Nu-i adevarat! Atata tot ca nu mai esti hermafrodita ci hermafrodit!

| Fanela69 a răspuns (pentru codrutapentelescu):

Ba e adevarat ca sunt fata.Si acum mergi si "d-ai" funda.

| codrutapentelescu explică (pentru Fanela69):

La piata una e 5 lei. Daca nu ai acesti bani lasa-ma in pace odata. Nu am nevoie de replicle tale absurde. Ma lasi, Hermafrodito!

| codrutapentelescu explică (pentru codrutapentelescu):

Bati campii ca te plictisesti asa hai scuti, scuti ca ma plicti!

| codrutapentelescu explică (pentru codrutapentelescu):

FANELA cea mai desteapta 00